מאמרים וטיפים

מאמרים וטיפים

צפו במאמרים וטיפים של איציק אמיר

השלבים בדרך לבחירת השמלה

כל בחורה מאז היותה ילדה קטנה חולמת על יום החתונה שלה, הפריט החשוב ביותר עליו כולן חולמות הוא על שמלת הכלה אותה ילבשו ביום המיוחד. לפני שמתחילים במלאכת החיפוש אחר שמלת כלה חשוב לזכור כיצד הכול התחיל.

קראו עוד

שמלות לאירועים

כולם אוהבים אירועים גדולים וחשובים כמו חתונה משפחתית שבה כולם מגיעים לערב אחד לחגוג ביחד עם האנשים היקרים ללבנו.
נושא צבע השמלות פתוח להעדפותיה האישיות של הלובשת, בין אם לבחור בגוונים בהירים וסולידיים, או בצבעים נועזים כירוק, כחול או סגול.

קראו עוד

שמלות כלה מיוחדות

כאשר חושבים על שמלת כלה, מיד עולה בדמיוננו תמונה כללית של שמלה לבנה ומנופחת, התפורה מבדים אווריריים, בעלת שובל ארוך והינומה משתפלת. אך לא כל שמלות הכלה נראות אותו הדבר, ויש כאלו בעלות ייחוד בולט אך יותר מאחרות.

קראו עוד

תהליך עיצוב שמלת הכלה

קשה למצוא כלה שלא חולמת על השמלה המושלמת, כזו שנראית מצוין ומחמיאה לגוף בדיוק במקומות הנכונים, שמלה שמראה לכל העולם כמה את יפה ומצהירה קבל עם ועדה שזהו היום המיוחד שלך – מעצבי שמלות כלה תופרים לך חלום.
התפקיד החשוב ביותר שמור למעצב, הוא זה שמעצב ביחד עם הכלה את החזון לשמלת החלומות, זה שמייעץ, זה שמוסיף איפה שצריך ומוריד את מה שמיותר, עד ליצירת העיצוב סופי שעובר לשלב התפירה. איך מעצבים שמלת כלה?

קראו עוד

שמלות כלה צנועות

מעבר לבחירת אולם, תפריט, צלם, תקליטן וכן סלון כלות באופן מוקפד ודקדקני, דבר נוסף עליו מתעכבות נשים רבות בדרכן לחופה הוא שמלת הכלה אותה הן עתידות ללבוש ביום המיוחד בחייהן.

חתונה היא אירוע משמעותי במיוחד עבור נשים, וככזו היא מתוכננת על ידן בקפידה ולאורך זמן רב באופן יחסי

קראו עוד