תהליך עיצוב שמלת הכלה

תהליך עיצוב שמלת הכלה

קשה למצוא כלה שלא חולמת על השמלה המושלמת, כזו שנראית מצוין ומחמיאה לגוף בדיוק במקומות הנכונים, שמלה שמראה לכל העולם כמה את יפה ומצהירה קבל עם ועדה שזהו היום המיוחד שלך – מעצבי שמלות כלה תופרים לך חלום.
התפקיד החשוב ביותר שמור למעצב, הוא זה שמעצב ביחד עם הכלה את החזון לשמלת החלומות, זה שמייעץ, זה שמוסיף איפה שצריך ומוריד את מה שמיותר, עד ליצירת העיצוב סופי שעובר לשלב התפירה. איך מעצבים שמלת כלה?

השלבים בעיצוב השמלה

התפירה הראשונית נעשית למידותיה של הכלה, ומעניקה צורה וחומריות לשמלה.
הכל מתחיל ברעיון. הכלה שְׂבעת-הקטלוגים מגיעה עם הרעיון שלה לשמלה, עם כמה תמונות של שמלות החביבות עליה, כיוון סגנוני מסויים והעדפות הקשורות לגזרות וחומרים, ומציגה למעצב את בחירותיה ובקשותיה.
כעת יושבים המעצב והכלה ומתחילים לפתח ביחד את הכיוון הכללי למראה של השמלה והאפקט שמעוניינים שהיא תשיג. יחד הם בוחרים את החומרים, קובעים את הגזרה המועדפת, מחליטים האם השמלה תהיה מעוטרת ואיך, עד ליצירת שרטוט ראשוני מוגדר של השמלה.
בשלב זה ממשיך המעצב את העבודה לבדו, בתיקונים הכרחיים ושיפורים שהשמלה דורשת. כאשר העיצוב הסופי קיים, הם נפגשים בשנית כדי לקבוע מה יהיה העיצוב הסופי.
השלב הבא כרוך בהעברת העיצוב מהנייר אל החומר האמיתי – מגוון בדים, מרקמים, צבעים וחומרים שבסופו של דבר יהפכו לבגד מהודר.
לבסוף, בתהליכי מדידות, שינויים קלים והתאמות, מביאים את השמלה לכלל שלמות, בזמן לאירוע המשמעותי.

גם לך מגיע עיצוב שמלת כלה ייחודית!

בואי ונעצב ביחד את שמלת הכלה שלך, כי בכל הקשור לחתונה את המחליטה. בואי ניפגש ונביא את שמלת חלומותייך לכלל מימוש, ממש כמו שתמיד דמיינת שהיא תיראה.

צרי עמנו קשר, על מנת לקבוע פגישת היכרות ולהתחיל בעבודה >>

שיתוף פוסט:

  • /