השלבים בדרך לבחירת השמלה

השלבים בדרך לבחירת השמלה

כל בחורה מאז היותה ילדה קטנה חולמת על יום החתונה שלה, הפריט החשוב ביותר עליו כולן חולמות הוא על שמלת הכלה אותה ילבשו ביום המיוחד. לפני שמתחילים במלאכת החיפוש אחר שמלת כלה חשוב לזכור כיצד הכול התחיל.

שלב שליפת הטבעת

לרוב המעצבים המובילים יש סטודיו או חנות ברחוב דיזינגוף היוקרתי בתל אביב שם ניתן לראות ולמדוד שמלות כלה ולהחליט מהי השמלה המושלמת עבורך ליום המיוחד מכל.
ברגע שבו הכי לא ציפית, פתאום בן זוגך כרע ברך ושלף טבעת יהלומים מדהימה וביקש את ידך.
לאחר מספר שניות של הלם טוטאלי, ענדת את הטבעת וכמובן שהסכמת להצעת הנישואין.

שלב בחירת התאריך והמקום

אחרי שעניין הטבעת נותר מאחוריכם הגיע הרגע להחליט על תאריך לחתונה המיוחלת ולבחור אולם אירועים אשר יתאים לכמות האורחים שברצונכם להזמין ושיתאים גם לתקציב החתונה אותו הקצבתם לעצמכם.
אז מה יש לנו עד כה? טבעת אירוסין – יש אולם אירועים – יש חתן וכלה – יש עכשיו נותר עדיין להחליט באיזה תקליטן לבחור ואז נגיע לבחירה הקשה מכל. שמלת הכלה.

שלב בחירת השמלה

האם לבחור שמלה לבנה וקלאסית? האם כדאי לבחור משהו בעיצוב עכשווי יותר בצבעי שמנת או פסטל אשר אופנתיים יותר כיום? שמלה נפוחה? שמלה צמודה? שובל קצר? שובל ארוך המשתרך על הרצפה?
שאלות אלו ועוד מהדהדות בראשן של כל כלה חדשה אך אין מה לדאוג, בסוף כל כלה וכלה מוצאת את השמלה המושלמת עבורה וכל השאלות שנשאלו מקבלות תשובה כאשר מוצאים אותה.

כיום ישנם מעצבי שמלות כלה מובילים אשר מציעים מבחר גדול מאוד של כל סוגי השמלות ובכל טווחי המחירים.

שיתוף פוסט:

  • /